Vyberte stránku

 

Nabídka produktů 

pro budoucí členy 

Klubu 

Zákony Rovnováhy

(na bázi ekonomiky “dar za dar”) 

 

 

 

N

Podporovatel edukačního "Klubu Zákony Rovnováhy" může podpořit vytvoření klubu formou svého daru a výměnou za svůj dar, kterým podpoří realizaci tohoto klubu získat vybrané členství.

N

Hodnota daru, který podporovatel stvoření klubu nazpět obdrží, bude mít v případě spuštění vyšší hodnotu, než odpovídá jeho daru)

Podporovatel edukačního “Klubu Zákony Rovnováhy” může podpořit vytvoření klubu formou svého daru a výměnou za svůj dar, kterým podpoří realizaci tohoto klubu získat vybrané členství. (Hodnota daru, který nazpět obdrží, bude mít v případě spuštění vyšší hodnotu, než odpovídá jeho daru).

Dar na vytvoření Klubu Zákony Rovnováhy odpovídající min. hodnotě měsíčního členství 999 Kč/ měsíčně bez závazku s opčním právem na měsíční členství v hodnotě platné v době jeho spuštění bez doplatku

Dar na vytvoření Klubu Zákony Rovnováhy odpovídající min. hodnotě ročního členství 11.988 Kč hrazeného na 12 splátek po 999 Kč s opčním právem na roční členství v hodnotě platné v době jeho spuštění bez doplatku plus dar (1 hodina individuální podpory zDARma)

Dar na vytvoření Klubu Zákony Rovnováhy odpovídající min. hodnotě měsíčního členství hrazeného jednorázově ve výši 11.988 Kč s opčním právem na roční členství v hodnotě platné v době jeho spuštění bez doplatku plus dar (2 hodiny individuální podpory zDARma)